top of page

GELECEĞİN sunumlARINI

Deneyimleyin

Yeni Nesil

SUNUMLAR

Yeni nesil fikirler, yeni nesil medyalarla sunulduğunda güçlü etkiler bırakır. Güncel trendleri takip eden çağdaş sunumlar, kitlenizin fikirlerinize daha fazla güven duymasını sağlar. Güven veren yeni nesil sunumlar yaratmak, teknolojinin nimetlerinden faydalanmayı gerektirir. Geleceğin teknolojilerini sunumunuza nasıl entegre edeceğinizi göstererek, sizi birkaç adım öteye taşıyoruz.

ONLINE
SUNUMLAR

Görsel açıdan zengin, kullanımı kolay, webden, cepten, tabletten erişilebilir ve ölçülebilir interaktif sunumlar hazırlıyoruz. “Sunum nerede ve kaç dakikada yapıldı?” “En çok hangi slaytlar beğenildi?” sorularının yanıtlarına gerçek zamanlı istatistiklerle ulaşabildiğiniz, birçok interaktif özellik içeren benzersiz bir sunum deneyimine hazır olun.

SUNUMOBİL
HİKAYELER

Sosyal medyanın “Hikayeler” özelliği, kısa zamanda yaşamlarımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Sunumobil hizmetimiz ile mobil hikayelerin dönüştürücü gücünü “sunum” alanına taşıyoruz. Sunumobil ile dikey mimaride hazırlanan sunum deneyimine hazır olun!

AR
SUNUMLAR

Artırılmış Gerçeklik uygulamalarımızı kullanarak 4. boyut sunum deneyimini keşfedin. Varolan bir sunumun tamamını AR çözümüne dönüştürebileceğimiz gibi, artırılmış gerçeklik teknolojisini sunumlarınız ile birleştirerek hikayenizin etki alanını genişletebiliriz. İşletmeleriniz  için arttırılmış gerçeklik ve ihtiyaca özel AR uygulamaları ile yanınızdayız.

VR
SUNUMLAR

Sunumsal Gerçeklik uygulamalarımız ile VR'yi takın ve anı yakalayın. Süper AMOLED ekran, geniş görüntüleme alanı, hassas baş takibi ve düşük gecikme süresi ile gerçekliği sunuma dönüştürün. Bu gösteride kötü koltuk yok. Büyük ekran tamamen sizin. Hazır olduğunuzda geniş seçeneklerden istediğinizi seçin ve sunumunuzun keyfini çıkarmaya başlayın.

MR
SUNUMLAR

Artırılmış ya da Karma Gerçeklik(MR), dünya çapındaki şirketlerin ve müşterilerin bugüne kadar yapılması mümkün olmayan şeyleri yapmalarına yardımcı olmaktadır. Bu deneyimlerle, işletmenizin ve çalışanlarınızın önemli görevleri daha hızlı, daha güvenli ve verimli bir şekilde tamamlamalarına ve müşterileriyle kuracakları yeni iletişim yolları yaratmalarına yardımcı oluyoruz.

HOLOGRAFİK
SUNUMLAR

Holografi benzersiz 3D video içeriğinizi hologram efekti ile oluşturmak, yönetmek ve görüntülemek için kullanılan en yeni görsel çözümdür. Akıllı Holografik Yönetim Platformu ile boşlukta hareket eden ve etkileyici 3D görsel üreten yüksek teknoloji ürünü projeksiyon ünitesini sunumlarınızda benzersiz bir şekilde birleştirebiliriz.

Referans PROJELER

HABER Bülteni

Sunum trendleri ve iletişim ipuçlarından haberdar olmak için bültenimize abone olun

TEKLİF Alın

Mümkün olan en iyi teklifi verebilmek için size birkaç önemli sorumuz var.

Lütfen aşağıdaki formu doldurun ve en kısa sürede teklifinizi gönderelim.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Teklif Alın
bottom of page