top of page

SAHNE IŞIĞINIZ

Bol Olsun

Sahne

SUNUMLARI

Işıklar saçtığınız, bol alkışlı bir sahne performansına hazır mısınız? İster bir açılış konuşması veya TED tarzı bir toplantıya, isterse bir lansman etkinliği sunumu ya da bir ara toplantı konuşmasına hazırlanın… Karşınızdaki topluluğu heyecanlandıran, onları mesajınızı yaymaya yönlendiren, hikaye odaklı, sinematik bir sunum oluşturmanız için size destek oluyoruz. 

KONFERANS
KONUŞMALARI

Bir konferansta ya da kendi etkinliğinizde konuşma mı yapacaksınız? İşte şimdi, seyircinizi büyülemenin tam zamanı! Etkili, ikna edici ve sinematik sunumlarla kalabalığı heyecanlandırın ve aydınlatın. İnsanlara ilham veren ve fikirlerinizi desteklemelerini sağlayacak sunumlar yaparken, bilgi ve tecrübemizle her zaman yanınızda olacağız. 

Konferans Konuşmaları
TED
KONUŞMALARI

Bazen kısa, güçlü bir konuşma bile, insanların düşünme ve davranış biçimini değiştirmeye yetebilir. TED formatı, büyük bir fikri çok kısa zamanda, en doğru şekilde iletmenizi talep eder. TED konuşmanızı hazırlarken, senaryo yazımından tasarım ve sunum koçluğuna kadar her adımda size yardımcı olacağız.

TED Konuşmaları
LANSMAN
ETKİNLİKLERİ

Lansmanlar potansiyellerle doludur. İzleyicileriniz, ürününüzün onların hayatlarını nasıl zenginleştireceğini bilmek isterler. Ultra yaratıcı ve odaklanmış mesajları, cesaret veren, çarpıcı görsellerle sunarak fikrinizin başarıya ulaşmasına yardımcı olacağız. Ardından, bölgesel sunum yapan kişiler için özel olarak tasarlanmış bir dizi sunumla fikrinizi yaymak için yeniden yola çıkabilirsiniz.

Lansman Etkinlikleri
KURUM İÇİ
ETKİNLİKLER

Bazen, özellikle de insanları tek bir hedef etrafında toplamanız gerektiğinde, ekibinizle yapacağınız konuşmalar en önemli konuşmalar haline gelirler. İster yıllık bir vizyon konuşması yapıyor olun, ister bir ürünün satışını başlatın ya da büyük bir girişim için ilk adımı atıyor olun; insanları ayağa kaldıracak harika fikirler için meşaleyi taşımanıza yardımcı olacağız.

Kurum içi etkinlikler
ARA
OTURUMLAR

Ana sahnede sunum yapıyor olmasanız bile, konuşmanız önemli değişimleri tetikleyen yüksek profilli bir konuşma olabilir. Her ara oturumun değerli olduğunu ve konferansınızın vaatlerini desteklediğini unutmayın. En doğru sunum tarzını en etkili görseller ile buluşturabilmeniz için, tecrübemizle daima yanınızda olacağız. 

Ara Oturumlar
Referans PROJELER

HABER Bülteni

Sunum trendleri ve iletişim ipuçlarından haberdar olmak için bültenimize abone olun

TEKLİF Alın

Mümkün olan en iyi teklifi verebilmek için size birkaç önemli sorumuz var.

Lütfen aşağıdaki formu doldurun ve en kısa sürede teklifinizi gönderelim.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Teklif Alın
bottom of page