top of page

İkna Eden

SUNUMLAR

SUNUMSAL

Hizmetlerimiz

En iyi sunumlar, güçlü bir bakış açısına sahiptir. Karmaşık bilgileri süzgeçten geçirirler ve etkin görsellerle dikkatimizi çekerler. Yüzlerce müşterimizden edindiğimiz tecrübe, ikna edici sunumların her şeyden önce kitleleri harekete geçirecek önemli mesajlar içermesi gerektiğini gösteriyor. Dinleyicileriniz arasında yankı uyandırmanıza ve arzuladığınız değişimi yaratmanıza yardımcı olalım.

Sahne
SUNUMLARI

Işıklar saçtığınız, bol alkışlı bir sahne performansına hazır mısınız? İster bir açılış konuşması veya TED tarzı bir toplantıya, isterse bir lansman etkinliği sunumu ya da bir ara toplantı konuşmasına hazırlanın… Karşınızdaki topluluğu heyecanlandıran, onları mesajınızı yaymaya yönlendiren, hikaye odaklı, sinematik bir sunum oluşturmanız için size destek oluyoruz. 

Toplantı
SUNUMLARI

En sıradan toplantılarınızı bile dikkat çekici hale getirmek istiyorsanız, keskin bir bakış açısı ve görsel olarak çarpıcı bir sunumla masaya gelmelisiniz. Uyarlanabilir sunumlarımız kitlenizle güçlü bağlar kurabilmenizi sağlar. Güçlü bağlantılar stratejinizi geliştirmenize, çözümlerinizi satmanıza ve her bir paydaşın desteğini güvenle kazanmanıza yardımcı olur. 

ETKİNLİK
Deneyimi

En iyi etkinlikler, büyük bir heyecan dalgası yaratabilen coşkun deneyimlerdir. Kitleyi heyecanlandırmanın en etkili yolu, hikayeler aracılığıyla duygulara dokunmaktır. Etkinlik öncesi iletişimden ana sahne ve ara sunumlara, hatta etkinlik sonrası standlara kadar tüm yolculuk boyunca en küçük etkileşimler bile önemlidir. Kitlenize asla unutamayacakları bir etkinlik yaşatmak için birlikte iletişim stratejinizi planlayalım ve hikaye anlatımı, tasarımı ve üretimi konusunda size rehberlik edelim. 

SUNUM
Koçluğu

İster bir konferansta açılış konuşması, isterse iş arkadaşlarınıza veya müşterilerinize sunum yapıyor olun, içerikten sunuşa kadar konuşmanızın her aşamasında çevrenizdekilerin dikkatini çeken parlak bir ışık yayabilirsiniz. Kişisel auranızı güçlendirmek için, etkileyici bir hikaye anlatmanıza ve bir iletişimci olarak etkinizi artırmanıza yardımcı olacak içerik ve antrenörlük paketleri sunuyoruz.

SUNUM
Eğitimleri

Fikirlerinizi parlak bir şekilde ifade edip, yöneticilerinize beğendirdiğinizde veya iş arkadaşları ile müşterilerinizi harekete geçirdiğinizde özgüveninizin günden güne arttığını fark edeceksiniz. Ekip ve birey atölyelerimizde size SunumOkulu™ eğitimlerini öğretiyor ve sizleri fikirlerinizin değişim yaratma potansiyeliyle tanıştırıyoruz.

SUNUM
Stratejisi

Dünyanın en güçlü liderleri, kitleleri vizyondan eyleme nasıl geçireceklerini bilen kişilerdir. İşin ustalık isteyen kısmı ise, şirketiniz değişimin derinliklerine daldıkça yakalanılan ivmeyi sürdürebilmektir.  İletişiminizin ikna edici olması için kitlenizin ihtiyaçlarını, motivasyonlarını ve itirazlarını anlamanız gerekir. Doğru zamanda ve doğru biçimde iletilmek üzere hedefe uygun ve etkili mesajlar geliştirmek için hemen yanınızda sizinle birlikte çalışıyor olacağız.

ŞABLON
Sistemleri

Şirketinizde yapılan her sunumun etki yaratmasını kolaylaştırın. Tutarlı bir marka kimliği yansıtmaya bizim kadar takıntılıysanız, bunun için çalışanlarınızın tek bir şablondan fazlasına ihtiyaç duyacağını bilirsiniz. Her sunum türü için ekibinize bir dizi şablon vererek, fikirlerini marka kimliğine zarar vermeden aktarmalarına yardımcı olun.

Yeni Nesil
SUNUMLAR

Yeni nesil fikirler, yeni nesil medyalarla sunulduğunda güçlü etkiler bırakır. Güncel trendleri takip eden çağdaş sunumlar, kitlenizin fikirlerinize daha fazla güven duymasını sağlar. Güven veren yeni nesil sunumlar yaratmak, teknolojinin nimetlerinden faydalanmayı gerektirir. Geleceğin teknolojilerini sunumunuza nasıl entegre edeceğinizi göstererek, sizi birkaç adım öteye taşıyoruz.

EN ÇOK İLGİ GÖREN

Hizmetlerimiz

KONFERANS
KONUŞMALARI

Bir konferansta ya da kendi etkinliğinizde konuşma mı yapacaksınız? İşte şimdi, seyircinizi büyülemenin tam zamanı!

Daha Fazlası >

LANSMAN
ETKİNLİKLERİ

Lansmanlar potansiyellerle doludur. İzleyicileriniz, ürününüzün onların hayatlarını nasıl zenginleştireceğini bilmek isterler.

Daha Fazlası >

ANALİTİK
SUNUMLAR

Bazen yeni bir fikir, ürün ya da faaliyeti etkili bir şekilde paylaşmak, karmaşık veri gruplarını sınırlı bir zamanda iletmeyi gerektirir.

Daha Fazlası >

ŞİRKET TANITIM
SUNUMLARI

Ekibinizdeki çoklu sunum yapan kişilere markayla bütünleşen modüler sunumlar oluşturabilmeleri için destek veriyoruz.

Daha Fazlası >

YATIRIMCI
SUNUMLARI

Bağış toplamaya veya yatırım yapmış kişilere güven aşılamaya çalışırken, ilhamınızı analitik bir titizlikle dengelemeniz gerekir.

Daha Fazlası >

SATIŞ
ETKİLEŞİMİ

Satış ekibinizi toplantıya mesajınızı en iyi şekilde ileten ve daha fazla anlaşma yapmalarını sağlayacak standartlada bir sunumla gönderin.

Daha Fazlası >

Referans PROJELER

HABER Bülteni

İLETİŞİME Geçin

Trump Towers Kule.2 Kat.4 No.12 Şişli, İstanbul

destek@sunumo.com   |   +90 212 982 4995

Mesajınız başarıyla alındı.

bottom of page